1 Eylül 2013 Pazar

The Castle of Cagliostro 720p Bluray indir


The Castle of Cagliostro 720p Bluray indir
The Castle of Cagliostro & Rupan sansei: Kariosutoro no shiro (1979) Bluray 720p x264 Tek Link indir (IMDB: 7.6)
The Castle of Cagliostro afis

http://www.imdb.com/title/tt0079833/

Efsanevi hırsız Lupin ve suç ortağı Daisuke Jigen, Monako Ulusal Gazinosunu soyduktan sonra can sıkıcı gerçekle başbaşa kalırlar. İkilinin elinde bulunan paranın tamamı sahtedir. Ancak, söz konusu sahte banknotlar inanılmaz bir kaliteye sahiptir. Zamanında dünya ekonomisini alt üst etmiş bu sahte paraların kaynağı Lupin'in uzun süredir ilgisini çekmektedir. Bir zamanlar bu paraların kaynağını araştırırken ölümle yüz yüze gelen Lupin şansını bir kez daha denemek üzere Cagliostro Düklüğü'ne hareket eder.

Düklüğe vardıklarında bir haydut çetesi tarafından kovalanan bir kızı kurtaran ve ardından talihsiz bir şekilde ellerinden kaçıran ikili, bu kızın Cagliostro Dükü'nün kızı olduğunu öğrenirler.

Edindikleri bilgiler doğrultusunda kız, Cagliostro hazinesini ele geçirmek isteyen bir Kont ile nişanlıdır ve Kont, prensesi bu hazineye ulaşmak için kullanmayı planlamaktadır.

Lupin, Daisuke Jigen, Lupin'in eski sevgilisi Fujiko Mine, kılıç ustası Goemon Ishikawa ve hatta Lupin'in ezeli düşmanı Interpol ajanı Detektif Zenigata, Kont'un şeytani planlarının bozulması için güçlerini birleştirecektir. film46.net iyi seyirler diler...

The Castle of Cagliostro & Rupan sansei: Kariosutoro no shiro (1979) indir

Tek Link indir
http://www.letitbit.film46.net/link/sIb


Tek Link indir
http://turbobit.film46.net/link/7C

Türkçe Altyazı
http://www.turkcealtyazi.org/mov/0079833/the-castle-of-cagliostro--rupan-sansei-kariosutoro-no-shiro-1979.html The Castle of Cagliostro 720p Bluray indir

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder